Čo bude vzdorovať RedBullu dlhšie, iPhone 6 alebo Samsung Galaxy S6?

0
iPhone 6 vs. Galaxy S6 v RedBully - svetapple.sk

Na svete nájdeme naozaj zaujímavé testy. Niektoré dávajú väčší zmysel, iné zasa žiadny. Prečo niekto testuje iPhone 6 v odolnosti po hodení do lávovej lampy naozaj netušíme a taktiež netušíme, prečo niekto zničí pomocou magnetu 10 000$ Apple Watch. Práve preto asi viete našu odpoveď na to, prečo niekto hádže iPhone 6 a Samsung Galaxy S6 do niekoľko litrovej nádoby naplnenej RedBullom.

iPhone 6 vs. Samsung Galaxy S6 (vs. RedBull)

Aj keď je tento test tak trošku nezmyselný, minimálne je zaujímavý a tak sme sa rozhodli o ňom rozhodli napísať článok. V prvom rade by sme si mali povedať, že ani iPhone a ani Samsung Galaxy S6 nie je vodeodolný (čo znamená, že smartfóny niesu ani RedBull – odolné). Je teda jasné, že aj táto tekutina zariadenia poškodí. Ktoré jej však podľahne skôr, zistíš až v následujúcom videu.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk