Ďalší skvelý koncept iPhonu 8!

0

Týždeň ubehol ako voda a my ti môžeme priniesť ďalší vydarený koncept iPhonu 8, ktorý by onedlho mohol zdobiť naše vrecká či pracovné stoly. Má to byť dizajnovo pokrokové zariadenie, ktoré nielen, že bude vyzerať dobre, ale ponúkne aj obrovské množstvo nových technológií, na ktoré zatiaľ nie sme celkom zvyknutí. Súčasťou nich má byť aj zaoblený OLED displej, lepší fotoaparát či bezdrôtové nabíjanie. Tento koncept má všetko vyššie uvedené a vyzerá naozaj dobre. Až na ten jeden „malý detail“.

Ďalší skvelý koncept iPhonu 8!

Ako iste vieš, vo svete neexistuje prakticky nič úplne dokonalé, nakoľko tu je niekoľko miliárd ľudí a každý má na danú vec svoj vlastný názor. Tento koncept iPhonu 8 vyzerá vcelku fantasticky. Kovový rámček a sklenené telo zakomponované v dvoch farebných variantoch Jet White a Jet Black jednoducho nemá čo pokaziť až na jeden malý detail, ktorého zakomponovaniu celkom nerozumieme a príliš sa nám nepáči. Je ním duálna šošovka fotoaparátu, ktorá tu nie je zakomponovaná horizontálne ale vertikálne. To sa nám príliš nepáči ale 100 ľudí, 100 chutí. Autor konceptu to tak očividne cítil, tak to tak bude.

Pod normálnym displejom už nenájdeme starý dobrý Home Button, ale len akýsi ďalší jednoduchší displej, pomocou ktorého budeme prijímať hovory, správy či notifikácie. Celé to vyzerá fajn, má to super myšlienku a myslíme si, že tento koncept stojí minimálne za pozornosť, ak by vyzeral iPhone 8 takto, tak si myslíme, že sa máme určite na čo tešiť, pretože posledné roky to je skutočne dosť veľká nuda a my nevieme, čo si máme o tom celom myslieť. Ak iPhone 8 nebude revolučný, Apple si spôsobí problém.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk