Delfín jej vylovil iPhone 6 z hladiny mora!

0

Príroda je fascinujúca a more je plné úžasných živočíchov, ktoré sa určite oplatí sem tam natočiť na iPhone. To, že sa to oplatí však neznamená, že sa to aj podarí. Minimálne sa to nepodarilo tejto modelke, ktorá je zároveň aj tanečnica NBA tímu Miami Heat. iPhone 6 jej spadol do hlbín mora a keď si myslela, že už oň definitívne prišla, objavil sa delfín a zariadenie z hladiny mora vytiahol!

Šťastie v nešťastí

Iba tak sa dá asi nazvať to, čo sa stalo modelke, ktorá dovolenkovala na Bahamách. Na plávajúcej plošine sledovala a natáčala prekrásne delfíny, pričom jej iPhone 6, ktorý držala v ruke, spadol do mora. Keď si už myslela, že šanca na vylovenie je takmer nulová, objavil sa delfin a iPhone jej doslova podal. Samozrejme tento delfín bol trénovaný a tak nie je až taký zázrak, že dokázal podať zariadenie, ktoré modelke spadlo do mora ale nezabúdajme na to, že ide o naozaj sympatické gesto, na ktoré bude určite spomínať do konca života. Príbeh utopeného iPhonu žiaľ už nepozáme. Je teda neznáme či modelke slúži doteraz alebo ho voda zničila.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk