Ako dopadne Jet Black po 3 mesiacoch bez krytu?

0

Jet Black má v zásade len dva problémy. Prvým je náchylnosť na odtlačky prstov, ktoré sa objavujú na superlesklom povrchu aj vtedy, keď nemusia, no a potom sú to škrabance, ktoré sú mechanickým poškodením a určite žiadaného užívateľa nepotešili. Je to ale vážne až také zlé ako sa hovorí? Ukážeme ti iPhone 7 Plus, ktorý bol 3 mesiace nosený bez krytu.

Ako dopadne Jet Black po 3 mesiacoch bez krytu?

Sám iPhone 7 Plus vlastním. Som ale jeden z tých, ktorí majú radi dokonalosť a nemajú radi škrabance a podobne. Presne preto mám transparentný obal, ktorý možno trošku dizajn zabíja, ale aj tak som vo svojom vnútri šťastný, pretože 7 Plus v Jet Black je neskutočne nádherný produkt. Hold, je ale náchylný na škrabance. Okrem novinárov a ľudí, ktorí ho testovali to potvrdilo aj samotné Apple. S kúpou si teda človek svojím spôsobom kupuje aj určité riziko, ktoré sa poškriabe jednoduchšie ako ostatné verzie.

Ak teda nenosíš kryty a chceš telefón ochrániť, ešte tu je jedno riešenie a tým je transparentná fólia, ktorá ti celý telefón zakryje a ešte ťa aj zbaví nepríjemných viditeľných otlačkov prstov. Čo ale taký človek, ktorý to vôbec nerieši? Na reedeite sa objavili fotografie iPhonu 7 Plus po troch mesiacoch bez krytu, ktoré by mohol niekto hodiť do negatívneho svetla, ale my to budeme komentovať pozitívne. Telefón je evidentne poškriabaný. Najviac logicky tpria všetky rohy zariadenia pri neustálom pokladaní/dvíhaní zo stola a podobne.

Jet Black - svetapple.sk

Na druhú stranu to ale nie je nič tragické a rovná sa to bežnému používaniu, ktoré by asi nikomu až tak veľmi neprekážalo. Ja sám som bol ešte majiteľom iPhonu 3GS, ktorý mal plastové zadné šasi a pamätám si, ako veľmi sommoc doškriabaný samotný plast. Až nápadne to pripomína variant Jet Black na týchto fotkách. Ak sa oň teda človek stará aspoň trošíčku, nemusí sa o svoje zariadenie báť. Navyše ide o fotografie zblízka, akonáhle by si sa naň pozeral s len o trošíčku väčšej vzdialenosti, nič by si nevidel. Tak čo povieš? Vôbec sa do toho nemusíš báť ísť! 🙂

Jet Black - svetapple.sk
Jet Black - svetapple.sk
Jet Black - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk