Dve nové reklamy od Apple!

0

Jablková spoločnosť je precízna naozaj v každom smere. Práve preto si dáva záležať okrem svojich produktov aj na reklame. Ako už poznáme Apple vždy ide o originálny spôsob. Dnes vyšli úplne nové dve reklamy na iPhone 6/6 Plus, pozrite si ich!

Vainglory

Prvá z dvojice reklám propaguje úplne novú hru v štýle MOBA, ktorá je voľne stiahnuteľná z AppStore a autori ju nazvali Vainglory. Prezentovaná bola aj na septembrovom Keynote, spolu s novými iPhonmi, a tak je jasné, že pôjde o mimoriadne vydarený titul! Dokáže totiž ako jedna z prvých hier využiť HW nových iPhonov naplno, a tak je zábava spojená aj s výborným hracím zážitkom!

Continuity Handoff

Druhá reklama opisuje novú funkciu Continuity Handoff, ktorá bola predstavená po boku iOS 8. Ide o vynikajúci nápad ako používateľom uľahčiť život v prípade, že si niekde nechá iPhone, no momentálne sedí v druhej miestnosti pri Macu. Keď iPhone zazvoní a používateľ si môže pohodlne zdvihnúť hovor aj cez svoj počítač!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk