E-mailový klient Airmail je už dostupný aj na iPhone

0
airmail-iphone---titulná-fotografia---SvetApple

E-mailový klient Airmail, známy skôr pre používateľov počítačov Mac konečne dorazil aj na iPhone a prináša pekné prostredie, rýchlosť a užitočné nástroje.

Výsledok stojí za to

Po dlhom čase testovania beta verzie Airmail pre iPhone sme sa dočkali finálnej verzie 1.0, ktorá je dostupná pre používateľov iPhonov. Aplikácia ponúka už klasicky známe prostredie správy e-mailov, ktoré nájdeme vo väčšine podobných aplikácií, avšak s Airmail toho môžeš nastaviť podstatne viac, nevynímajúc podporu aj 3D Touch na iPhonoch 6S a 6S Plus.

Medzi podporovanými poskytovateľmi e-mailu nájdeš väčšinu známych služieb (Google, iCloud, Outlook,…) a mnoho ďalších. Mailbox ukrýva množstvo naozaj užitočných nástrojov na organizáciu medzi prijatými správami, podporu prikladania príloh z cloudových služieb a veľa iného. Aplikácia Airmail je dostupná v App Store aj s podporou slovenčiny.

[appbox 993160329 appstore ]

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.