Google Nexus 6P má vraj lepší fotoaparát ako iPhone 6S!

0

Spoločnosť Google počas dnešného dňa svetu predstavila úplne nový Nexus, ktorý vyvinula v spolupráci so spoločnosťou Huawei. Toto zariadenie je naozaj nabité najnovšími technológiami a hravo sa vyrovná aj iPhonu 6S Plus, proti ktorému je v podstate priamo predstavená. Pod kapotou nájdeme napríklad procesor Snapdragon 810 a na zadnej strane zasa fotoaparát, ktorý fotí lepšie ako ten v iPhone!

Google sa už pochválil

Google dnes počas predstavovania nového Nexusu 6P, ktorý je revolučný v mnohých smeroch nezabudlo ani spomenúť fakt, že v súčasnosti jeho zariadenie ponúka až neuveriteľne kvalitný fotoaparát, ktorý hravo poráža aj ten, ktorý je v iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Na tomto mieste sa činila konkrétne spoločnsoť Sony, ktorej šošovka ponúka rozlíšenie až 12,3Mpx a slnečnú clonu f/2.0. Práve to zabezpečuje omnoho kvalitnejšie fotky pri zhoršených svetelných podmienkach.

Aby však nezostalo len pri rečiach, Google priniesol aj dôkaz v podobe fotky, kde je jasne vidieť, že fotka zachytená na iPhone 6S je trošku presvetlená na rozdiel od fotky zachytenej na Nexus 6P. Nevadí, musíme uznať, že Google urobilo počas tohto roka naozaj skvelú prácu a dúfajme, že sa onedlho dočkáme poriadneho porovnávacieho testu, kde sa voči sebe postaví novinka z dielne Google a novinka z dielne Apple!

gogole-nexus-vs-iphone6s

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk