gTool má pre Vás riešenie na ohnuté iPhony!

0

V dnešných dňoch už akoby zázrakom utíchla kauza, v ktorej bol hlavným problémom iPhone 6 Plus a jeho ohnuté hliníkové šasi. Všetci používatelia alebo záujemcovia sa mali preto báť, že podobný problém postihne aj ich zariadenia. Netreba sa ničoho obávať! Aj keby sa vám nový iPhone podarilo ohnúť, stále je tu riešenie, ako ho dostať naspäť! Predstavujeme vám novinku od gTool! 

Originalita

V dnešnej dobe vyhráva len ten najlepší, čo si určite uvedomovali aj chlapci zo spoločnosti gTool, keď vyvíjali ich najnovší prístroj, vďaka ktorému už nebudú žiadne iPhony ohnuté. Či už išlo o mediálnu aféru založenú na niekoľkých videách od známych Youtuberov, alebo podobným vážnym problémom nový iPhone naozaj trpí, nebudeme rozoberať. Faktom stále ostáva, že niekoľko používateľov sa na problém naozaj sťažovalo a tak prichádza riešenie!

640x360xScreen-Shot-2014-10-10-at-3.56.27-PM-1

Originálne riešenie, ako vyrovnať ohnutý iPhone 6/ 6 Plus alebo iný model! – sbvetapple.k

„Vyrovnávač“

Známy Youtuberi uviedli, že pri tom, ako sa pokúšali nový iPhone dostať späť do svojej polohy im praskol displej. Celé to bolo spôsobené samozrejme tým, že na zariadenie nebol vyvíjaný dostatočný tlak. Pomocou nového „lisu“ alebo „vyrovnávača“ od spoločnosti gTool však nebude problém tlak kontrolovať a tak bude váš ohnutý iPhony vyrovnané bez ďalších škôd.

15280194dcb69eefaceea9b16793.jpg

Váš ohnutý iPhone bude, ako nový – svetapple.sk

Cena

Koľko však takáto „sranda“ stojí? No, rovno vám povieme, že to nebude zadarmo. Aj keď to nie je až také tragické. Cená za tento nástroj, prístroj alebo ako to máme vlastne nazvať, je stanovená na 228 $. Treba si však uvedomiť, že nie je určený pre amatérov ale priamo pre špecializované servisy, ktoré by mali poskytovať vyrovnanie krivého iPhony za malý poplatok. Zdá sa teda, že z „bandgatu“ vyťaží aj konečne niekto, kto ho využil na rozumné účely. Prístroj totiž dokáže vyrovnať aj staršie generácie iPhonu, nie len 6/ 6 Plus!

gtool-panelpress-1

Nástroj je určený pre servisy – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk