Na internete sa objavili fotografie iPhonu 6S

0

Predstavenie nových iPhonov sa nepretržite blíži a predovšetkým čínske média začínajú dostávať uniknuté diely tohto zariadenia od svojich zdrojov. Medzi prvé takéto média patrí aj čínska spoločnosť GeekBar, ktorá je v oblasti zdieľania uniknutých dielov už tak trochu ostrieľaný expert. Najnovšie sa jej podarilo získať predný panel iPhonu 6S, ktorý by mal byť úplne rovnaký ako ten predošlý s rozdielom, že sa v ňom bude nachádzať Force Touch. 

Displej

Najnovší únik displeja iPhonu 6S, o ktorý sa najnovšie postaral GeekBar ukazuje displej, ktorý sa niektorými detailmi líši od displeja, ktorý sa v súčasnosti nachádza vo vlajkovej lodi, iPhone 6. Aj keď na základe predložených únikov nemáme možnosť vidieť, či daný displej obsahuje alebo neobsahuje Force Touch, môžeme vidieť, že displej vyzerá z opačnej strany ináč ako na iPhone 6. Ostatné média, ktoré sa zaoberajú únikmi, medzi ktoré patrí napríklad nowherelese.com považujú fotografie za pravé, a tak je vysoká pravdepodobnosť, že práve takéto displeje budeme už o pár mesiacov držať v rukách.

Displej iPhone 6S - svetapple.sk

Displej iPhone 6S – svetapple.sk

Displej iPhone 6S - svetapple.sk

Displej iPhone 6S – svetapple.sk

Displej iPhone 6S - svetapple.sk

Displej iPhone 6S – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk