iOS 11.0.2 je von!

0

Operačný systém iOS 11 už od svojho počiatočného vydania zdieľal problémy po celom svete, ktoré nie tak úplne každému vyhovovali. Pred týždňom prišla nová verzia iOS 11.0.1, ktorá ich mala vyriešiť, ale v tak krátkom čase sa to samozrejme všetko opraviť nedá. Presne preto je tu iOS 11.0.2, ktorý prichádza dnes. Opäť opravuje zopár veci, ktoré nám strpčovali život.

Update iOS 11.0.2 je von

Apple predstavilo iOS 11 ešte pred letom tohto roka a pre oficiálny trh vyšiel 19. septembra. Dosť času vyladiť systém tak, aby prišiel bez absolútne jedinej chyby. Nepodarilo sa, už po spustení hlásili tisíce užívateľov problémy, ktoré pretrvávajú dodnes. Apple nanešťastie ale neuvádza jeden z najväčších problémov, ktorý iOS 11 postihoval ako riešenie v tejto aktualizácií. Inými slovami ide o funkciu CLIR, ktorá sa samovoľne zapína a niekto s tým už nemá nervy. Nepomohlo zatiaľ nič.

Oficiálne vyhlásenie Apple hovorí o tom, že iOS 11.0.2 rieši problémy, ktoré sa objavovali na iPhonoch 8 pri telefonovaní. Hovoríme o tých praskajúcich zvukoch, na ktoré sa používatelia sťažovali. Apple prisľúbilo, že to urýchlene dá do poriadku a tak aj urobilo. Ďalšie novinky sú potom napríklad aktualizácia knižnice obrázkov, ktorá mala pravdepodobne tiež nejaké chyby. Posledná vec sú potom prílohy v mailoch, ktoré fungujú na 100%. Máš už aktualizáciu nainštalovanú? Pomohla tvojmu problému?

ios 11 - svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk