iPad Air 2. generácie ponúkne 2GB RAM!

0

Podľa posledných informácií, ktoré získal TechNews.tw od svojich zdrojov, by mal nový iPad Air druhej generácie ponúknuť navýšenie pamäte RAM až o jeden gigabajt.

2 GB RAM v novom iPade Air

Podľa zdrojov Taiwanského portálu TechNews.tw, sa podarilo zistiť, že nový iPad Air druhej generácie ponúkne navýšenie operačnej pamäte RAM o jeden gigabajt. Finálny produkt by mal teda ponúknuť až dva gigabajty pamäte RAM. Netreba sa však predčasne tešiť, že sa navýšenie  bude týkať aj nového iPhonu 6, či iPadu mini tretej generácie. Informácia sa týka iba iPadu Air, ktorý má vo svojej druhej generácií ponúknuť multitasking, vďaka ktorému budeme môcť na jeho 9,7″ obrazovke ovládať až dve aplikácie naraz. Na to budeme potrebovať viac pamäte RAM ako u jeho súčasnej generácie, preto sa navýšenie bude týkať možno len tohto zariadenia.

ipadfinger2

Nové Jablkové tablety by mali ponúknuť Touch ID a lepší fotoaparát – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk