iPad mini 3. generácie má byť až o 30% tenší!

0

Posledné dni, týždne, či dokonca mesiace sa stále točia okolo najočakávanejšieho smartfónu roka, iPhonu 6. Dnes však prinášame článok o novom iPade mini 3. generácie. Má byť totiž až o 30% tenší!

Tenší až o 30%

Podľa posledných špekulácií, týkajúcich sa nového iPadu má byť novinka až o 30% tenšia oproti súčasnej 2. generácií, ktorú nazývame iPad mini s retina displejom. Práve kvôli retina displeju sa hrúbka tohto zariadenia nepatrne zväčšila o 0,3 milimetra oproti prvej generácií. Pri pripravovanom iPade by sme sa však mali dočkať aj extrémne tenkého zariadenia. 30% by sa rovnalo približne 2,25 milimetra. Takýto rozdiel sa nemusí zdať príliš výrazný, no v skutočnosti by šlo o možno najtenší tablet súčasnosti.

iPad-Mini3-08

Dizajn iOS zariadení sa má konečne zjednotiť – svetapple.sk

Podpora predaja

Budúci Jablkový tablet má priniesť omnoho viacej zmien, ako by sa mohlo predpokladať. Hlavným dôvodom má byť aj fakt, že súčasné predaje iPadu skôr stagnujú ako rastú, no a to by mala budúca generácia zmeniť. Okrem výrazne tenšieho tela by malo byť pre potencionálnych majiteľov lákadlom aj tlačidlo s integrovaným senzorom odtlačkov prstov Touch ID, ktoré v súčasnosti poznáme len z iPhonu 5S. Ďalšou novinkou by mal byť napríklad procesor Apple A8 a v neposlednej rade aj mierne odlišný dizajn oproti súčasnej generácií, ktorým by sa iPad mini zaradil do nového dizajnového jazyka rodiny iOS zariadení!

iPad-Mini3-02

Nový iPad mini má ponúknuť výrazne tenšie telo ako súčasná generácia! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk