iPad pápeža Františka sa vydražil za 30 500$!

0
iPad - svetapple.sk

Produkty spoločnosti Apple využívajú naozaj všetci a preto určite nemôže byť žiadnym prekvapením, že si ho obľúbil aj pápež František. Ten sa však už očividne rozhodol nahradiť svoj iPad 4. generácie (generáciu môžeme určiť vďaka Lightning konektoru, ktorý sa vyskytol práve pri tomto modeli v danom „dizajnovom štýle“). Jeho staré zariadenie sa podarilo vydražiť za neskutočných 30 500$!

Vydražili pápežov iPad!

iPad, ktorý dlhodobo používal pápež František bol vyrobený v roku 2013 a okrem iPadu k nemu dostal nový majiteľ aj špeciálnu klávesnicu Logitech, ktorá bola súčasťou balenia. Tento tablet je aj v dnešnej dobe stále veľmi populárny, no predsa už má svoje roky, ktoré môžme spoznať najmä na hrúbke či hmotnosti zariadenia. Cena za tablet, ktorú zaplatil anonymný záujemca pomocou svojho mobilného zariadenia bola neuveriteľných 30 500$.

Avšak, tento iPad predsalen nebol úplne hocijaký. Na jeho zadnej strane nájdeme vygravírovaný nápis „Su Santidad Francisco. Servizio Internet Vatican, March 2013“. Dražený bol konkrétne v uruguajskej aukcii a výťažok z vydraženej sumy bude venovaný miestnej škole. Tak čo, kúpili by ste si pápežov bývalý iPad za 30 500$, alebo vám stačí normálny za bežnú sumu?

Pápežov bývali iPad! - svetapple.sk

Pápežov bývalý iPad – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk