iPad Pro je údajne na ceste!

0

Úž dávnejšie sme vás informovali o tom, že Apple chystá svoj najväčší tablet, ktorý ponesie názov Pro. Dnes sa správa opäť len potvrdila a údajne sa ho dočkáme už koncom roka 2014!

iPad Pro

V podstate by malo ísť o istý kompromis medzi Macbookom Air a iPadom Air. Takýto obrovský tablet by mal ponúknuť dotykový, 12,9″ displej so zatiaľ neznámym rozlíšením (hovorí sa o 2K či dokonca 4K!). Okrem toho by sa mohlo zvýšiť aj celkové úložisko zo súčasných 128 GB na 256 GB či dokonca 512 GB a samozrejmosťou by malo byť aj tlačidlo so zabudovaným senzorom odtlačkov prstov Touch ID. Cenová relácia by sa mohla pohybovať o cca 100 € vyššie ako pri jeho menšom bratovi iPade Air, ktorého cena začína na približne 399 € (pri začatí predaja 499 €). Všetko je však len výsledkom úvah, ktoré nám prinášajú rôzny analytici a tak sa netreba týmito informáciami presnejšie riadiť!

mn4 (1)

Takto by mohol vyzerať iPad Pro. Špecialitou by mal byť 12,9″ displej- svetapple.sk

Nové dotykové senzory

Podľa Tchajwanských zdrojov by mal mať takýto iPad  nové dotykové senzory od spoločnosti TPK s tým, že sa v nich budú používať strieborné nano drôty namiesto súčasných ITO (Indium-cín-oxidu). Zdá sa teda, že Apple inovuje naozaj v každom smere!

ipad_pro_concept3

Porovnanie mier súčasného iPadu Air a mini oproti údajne pripravovanému Pro! – svetapple.sk

zdroj:gforgames.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk