iPad Pro možno už v novembri!

0
Apple iPad Pro, iPad Air a iPad Mini! - svetapple.sk

Počas minulého roka sa vo veľkom diskutovalo o tom, či Apple predstaví iPad Pro s 12,9″ displejom. Nakoniec ho nepredstavilo no to, čo nebolo minulý rok by malo byť naopak tento rok. Spoločnosť by mala novinku vydať už v novembri po boku nových generácií ďalších iPadov, ktoré spoločnosť Apple chystá. Pozrime sa na to bližšie.

Nový iPad už v novembri

O iPade Pro s 12,9″ retina displejom sme doteraz počuli niekoľko zaujímavých informácií, ktoré okrem zdrojov, ktoré pochádzali predovšetkým z Číny a ukazovali aj patenty, ktoré získala alebo si podala priamo spoločnosť Apple. Tento rok by malo toto zariadenie konečne vyjsť a podľa najnovších informácií sa tak stane už novembri počas klasického predstavovania noých iPadov. Nie je však vylúčené, že predaj začne tesne pred Vianocami tak, ako v prípade iPadu mini.

Nový iPad by mal priniesť 12,9″ displej, novú funkciu Force Touch či dokonca USB Type C. Okrem iného sa tu vo veľkom šepká aj o tom, že systém, ktorý bude v zariadení, nebude obyčajný iOS ale akýsi hybrid medzi iOS a OS X, medzi ktorými sa bude dať prepínať, čím sa z tohto iPadu stane tak trochu konkurent pre MacBook. Apple by sa malo navyše poponáhľať, pretože Čínske zdroje tvrdia, že konkurenčné spoločnosti už teraz pripravujú svojich 10″ až 15″ konkurentov pre toto zariadenie, ktorý majú prísť s podstatne nižšou cenovkou!

iPad Pro Concept - svetapple.sk

iPad Pro Concept – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk