iPad Pro so základom 64GB a cenovkou MacBooku!

0
iPad Plus - svetapple.sk

Spoločnosť Apple už zajtra s veľmi vysokou pravdepodobnosťou predstaví úplne nové zariadenie, ktoré bude dokonalo spadať do produktovej línie iOS. Pôjde ako ináč o najväčší tablet, ktorý bude v prípade Apple možné kúpiť. Jeho názov by mal byť všeobecne iPad Pro a ponúkne naozaj obrovský 12,9″ displej. My poznáme cenovku a aj to s akou príde základnou kapacitou!

Cena a ostatné

iPad Pro samozrejme nebude hračka a jeho určenie bude zamerané predovšetkým na pracovné účely. Práve preto môžme čakať špeciálne a zároveň profesionálne aplikácie určené pre tento tablet. Pôjde jednoducho o špičkový nástroj pre prácu, ktorý by mal dokonca ponúknuť aj stylus, aj keď tomu naša redakcia príliš neverí. Jeho dostupnosť bude samozrejme v troch farebných variantoch a úložisko zase v dvoch variantoch.

Základná cenovka síce nie je známa ale vieme, že tablet ponúkne v úplne základnej konfigurácií 64GB pamäť. Pokiaľ by si však bol zákazník ochotný priplatiť za viac miesta, bude k dispozícií aj väčšia 128GB varianta, vďaka čomu pôjde o seriózny pracovný nástroj. Mala by byť dostupná aj verzia s LTE a práve cenu tejto verzie v spojení so 128GB úložiskom poznáme. Ide presne o 1299$, čo je rovnaká cenovka ako za MacBook, to už si človek rozmyslí či chce notebook alebo tablet.

Prečítaj si tiež: Možno poznáme rozlíšenie iPad Pro!

Základnú cenu by sme si potom mohli odvodiť od tejto ceny, ktorá je pravdepodobne uvedená za najvyššiu možnú variantu. V tom prípade by pri cenovej politike Applu tento tablet stál 999$ ale nič nie je isté, tablet môže byť aj lacnejší. Apple vraj vyvíja aj špeciálnu klávesnicu k tomuto tabletu, ktorá ho premení na „MacBook“. Tá sa však nebude dodávať od výroby a bude potrebné priplatiť si niekoľko desiatok dolárov (predpokladá sa 99$).

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk