iPhone 5S iOS 8.4.1 vs. iOS 9.0.1

0

Dnešné testovanie zakončíme posledným smartfónom, ktorý prišiel ešte pred iPhonom 6 a iPhonom 6 Plus.Tento smartfón spoločnosť Apple predáva už dva roky a v súčasnosti tvorí Low-End. Pod jeho hliníkovým šasi nájdeme procesor Apple A7, ktorý dostal ako prvý 64 bitovú architektúru. Práve pre zariadenia s takouto architektúrou je iOS 9 stavaný a pri modeli 5S to naozaj cítiť!

iPhone 5S

Pokiaľ budeš updatovať iOS 9.0.1 na svojom iPhone 5S, pravdepodobne neoľutuješ. Oproti predošlému systému iOS 8.4.1 je totiž značne rýchlejší a aj keď sem tam zaštrajkuje, ide len o drobnosti. Celkovo je teda zariadenie veľmi stabilné a je hlúposť ho neaktualizovať. Predsa len ponúka nové praktické funkcie ako napríklad šetrenie baterky. Viac sa dozvieš vo videu!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk