iPhone 5S mu pri výstrele zachránil život!

1

Kvalita spracovania jablkových produktov sa neukazuje len na ich finálnom používaní ale aj na tom, že v prípade strely dokážu poslúžiť ako celkom vhodný štít na obranu. Samozrejme, toto všetko len za okolnosti, že sú v správny čas na správnom mieste. Tento rok sme už písali o niekoľkých takýchto prípadoch. Najnovšie zachránil život mladíkovi iPhone 5S, ktorý mal vo vrecku pri stehne. Keby tam nebol, je možné, že by okamžite vykrvácal a zomrel!

Strela

Celé sa to vlastne zomlelo veľmi rýchlo na jednej Kalifornskej Univerzite. Doposiaľ neidentifikovaný zlodej podišiel potichu poza mladíka a pokúsil sa mu z chrbta strhnúť tašku, v ktorej mal uložený počítač. Mladíkovi sa to samozrejme nepáčilo a proti zlodejovi sa začal brániť Zlodej však držal v ruke zbraň a nebola to hračka, ako sa aj sám mladík o pár sekúnd dozvedel. Akonáhle z nej vystrelil zasiahla totiž jeho stehno a strelec ušiel. Nikde sa však nenachádzali stopy krvi. To vďaka tomu, že mal vo svojom vrecku iPhone, ktorý guľku zastavil.

Celé sa to údajne zomlelo veľmi rýchlo. Študent chcel z pochopiteľných dôvodov zostať v anonymite, keďže páchateľ stále behá na slobode. Na jednej strane je veľmi smutné, že je niekto schopný po niekom vystreliť len na základe toho, že by chcel jeho počítač. Na druhej strane je ale neuveriteľné šťastie, že je spomínaný študent v poriadku. No, držíme palce s pátraním po zlodejovi.

iphone-bullet-shattered

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk