iPhone 6, 6 Plus vs. iPhone 6S, iPhone 6S Plus, ktorého batéria je lepšia?

0

Medzi slabšie veci, ktoré má Apple vo svojom repertoári určite patrí aj pomerne zlá výdrž batérie. Uživateľom iPhone nevydrží ani celý jeden deň a tak ho musia dobíjať približne dva krát. Pokiaľ majú väčší iPhone 6S Plus, tak pravdepodobne nie, no baterka na menšom modeli so 4,7″ nestačí. Pozri si vydarený video test, ktorý ti ukáže, ktorý iPhone vydrží dlhšie!

Porovnanie batérie

Apple predstavuje nový iPhone každý rok a doteraz uprednostňoval výkon či iné technologické „srandičky“ pred batériou. Tá v tomto prípade zrejme nie je pre Apple príliš dôležitá, keďže sa jej vôbec nevenuje. Naposledy sme však mali šťastie, že Apple predstavilo obrovský iPhone 6/6S Plus, ktorý má skutočné veľkú kapacitu baterky, vďaka čomu môže ukazovať aj konkurentom, že Apple na to má. Kapacita tejto baterky sa ale zmenila, keďže v modeli 6S pribudol TapTic Engine. Vydrží teda menej alebo dorovná svojho minuloročného bračeka?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk