iPhone 6 má nové balenie, Apple doplnil farbu v tlačiarni!

0

Apple minulý rok predviedlo vrchol minimalizmu, kedy sa už mohlo zdať, že to trochu preháňa. Balenie na iPhone 6 vyzeralo pomerne nudne, nakoľko na ňom  nebola žiadna potlač a jediné, podľa čoho sme mohli zistiť, aké zariadenie je v krabičke bol nápis na boku a vypuklá časť na prednej strane. V spoločnosti si ale asi niekto uvedomil, že niečo podobné jednoducho nevyzerá dobre, a tak vylepšil celé balenie. Pozri sa naň!

Nové balenie

Minulý rok sa zdalo, že Applu došla farba v tlačiarni. iPhone, ktorý vyliezol na predajné pulty nemal okrem nápisov takmer žiaden print. Tento rok to bolo podstatne lepšie a Apple sa vrátil k starej dobrej fotke na prednej strane krabice. Neostal ale len pri novom modeli iPhone 6S, ale upravil aj balenie pri iPhone 6 a 6 Plus. Pozri sa naň!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk