iPhone 6 má nový problém s Boot Loopom

0
iPhone 6 plus - svetapple.sk

Nové iPhony sa predávajú už vyše mesiaca. Za tento krátky čas sa ich stihli predať milióny kusov, no tak či tak sa snažia niektorí používatelia nájsť na nich každú chybu. Už sme tu mali niekoľko absolútne nepochopiteľných káuz, ktoré boli vyvolané len tým, že sa iPhone vlastne volá iPhone. Práve preto netreba podobne správy brať vážne, pretože šlo poväčšine o mediálnu bublinu. Dnes prichádza ďalší „závažný problém“.

Problém

Nový problém našťastie nepostihuje veľké množstvo používateľov a týka sa len tých, ktorí sa rozhodli pre najväčšiu, 128 GB verziu. Jednoducho sa im niekedy počas používania stane, že ich iPhonu zamrzne systém a zariadenie zostane zaseknuté v Boot Loope. Zatiaľ však nie je známe, či ide len o softvérovú chybu alebo je v tom zapletený aj hardware. Pokiaľ vás trápi tento problém, skúste zariadenie reklamovať, je veľká pravdepodobnosť, že dostanete nový kus!

US-IT-TELECOM-APPLE-IPHONE-FILES

Čo to môže spôsobovať?

Samozrejme, každý problém musí mať svoju príčinu a aj keď nevieme, o akú presne ide, môžme sa to minimálne domnievať. So zaujímavou teóriou prichádza BusinessKorea, ktorý tvrdí, že za problém s mrznutím systému a zaseknutím v Boot Loope spôsobuje práve Flash pamäť. Konkrétnym dôvodom má byť IC radič pre TLC NAND Flash úložísk. Problém by mohol súvisieť aj s podaním aplikácií na 128 GB verzii iPhonu 6 Plus.

apple-iphone-6-plus-review-rear-camera-macro-v2

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk