iPhone 6 pokope!

0

Aj napriek tomu, že sme už podobné zábery mohli vidieť mnohokrát, šlo len o nepresné kópie vytlačené na 3D tlačiarni. Dnes nám Feldvolk.com ukázala zábery z dvoch údajne originálnych komponentov, ktoré do seba dokonalo zapadajú! Pozeráme sa naozaj na iPhone 6?

Plynulý prechod

Hneď prvá vec, ktorá stojí za zmienku je plynulý prechod dotykového sklíčka smerom do hliníkového šasi zariadenia. Tomu, že jednotlivé komponenty môžu byť naozaj pravé dodáva len to, že je na nich vidieť s akou presnosťou do seba zapadajú. Aj napriek tomu, že sú ešte prakticky v hrubom, neupravenom stave, je na nich vidieť množstvo detailov, ktoré sú zároveň  jednou z vecí, na ktorej si Jablková spoločnosť zakladá.

iphone6assembled4

Plynulý prechod sklíčka do hliníkového rámu pôsobí naozaj skvele – svetapple.sk

Tenkosť

Aj napriek tomu, že na fotografiách nevidíme meter, pravítko alebo iný adekvátny dôkaz, ktorý by mohol potvrdiť hrúbku zariadenia, odhadom si dovoľujem tvrdiť, že iPhone 6 môže mať niečo okolo 6,7-7 milimetrov. Pri pohľade na snímky je totiž jasne vidieť, že telefón je o niečo tenší než jeho súčasná generácia 5S, ktorá má presne 7,6 milimetra. Tak či onak, na fotografiách máme pravdepodobne možnosť vidieť najnovší telefón od jablkovej spoločnosti. Aj keď sú zadné hrubé prúžky stále na svojom miesto, čo môže byť tŕňom v oku niektorým používateľom, bude určite finálny produkt krajší a dúfajme, že nám s ním 9.septembra vyrazia dych!

phone6assembled3

Podľa fotografií tipujeme, že zariadenie môže mať okolo 7 milimetrov – svetapple.sk

iphone6assembled

Na záberoch, hliníkové šasi s Lightning konektorom a predné sklíčko spolu s Touch ID – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk