iPhone 6 s 5,5″ príde na trh neskôr možno až v roku 2015!

0

Podľa doterajších informácií by mal Apple predstaviť na jednej konferencii až dva iPhony. Malo by sa jednať o menší 4,7″ a väčší 5,5″. Podľa odhadov analytika KGI Ming-Chi Kua sa tak nestane z dôvodu istých problémov pri výrobnom procese, a tak sa väčšieho iPhonu dočkáme neskôr alebo až v roku 2015!

Na začiatok len 15-20 miliónov kusov

Podľa analytika by sa kvôli istým výrobným problémom mala oneskoriť aj samotná dodávka prvých iPhonov. Tvrdí, že na začiatok bude k dispozícií len približne 15-20 miliónov kusov jablkového zariadenia. Aj keď všetko nasvedčuje tomu, že sa tak nestane a všetky dodávky prídu včas, nestalo by sa tak  prvýkrát, že v Coupertine jednoducho nestíhali pokryť dopyt po svojom smartfóne!

foxconn-2612c9ae1e3a4bbb9b3496890fa153dd66697f9b-s6-c30

Apple údajne nestihne vyrobiť dostatočný počet nových iPhonov do zahájenia jeho predaja rovnajúci sa dopytu po ňom! – svetapple.sk

Výrobné problémy

Analytik sa odvoláva na akési výrobné problémy, ktoré vznikli pri väčšej 5,5″ verzií nového iPhonu. Podľa všetkého by malo ísť o problémy s dotykovou vrstvou displeja. Pri výrobe mali údajne nastať výrobné problémy kvôli jej mimoriadnej tenkosti. Druhým problémom, na ktorý sa analytik odvoláva, by mohla byť zadná strana zariadenia, ktorá mala problémy so svojou farebnosťou. Ide však o obyčajné dohady, ktoré nakoniec vôbec nemusia byť pravdivé.

iphone-6-air-coque-011

Porovnanie 4,7″ a 5,5″ verzie iPhonu 6! – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk