iPhone 6 sa začne vyrábať už o týždeň!

0

iPhone 6 sa začne vyrábať už budúci týždeň. Pôjde však len o menšiu 4,7″ verziu. Výroba 5,5″, ktorá sa má svojou veľkosťou zaradiť do rodiny Phabletov, začne prebiehať až v druhý augustový týždeň!

Foxconn a Pegatron

Na výrobe nového Jablkového smartfónu sa majú podieľať tieto dve spoločnosti. Už v minulosti sa museli spoločnosti deliť  o výrobu Apple produktov, akými boli napríklad iPhone 5C, iPhone 5S či iPad Mini. Nové správy z továrne Foxconn prezrádzajú, že na budúci týždeň sa pripravuje najať až 100 000 pracovníkov, a tak je jasné, že sa začne výroba iPhonu 6. Tá však bude o niečo rýchlejšia vďaka robotom (Foxbotom), ktorý sa budú spolu s pracovníkmi na výrobe podieľať a zjednodušia tak výrobný proces.

10-000-Foxconn-Foxbots-Replace-Human-Workers-Final-Goal-Is-1-Million

Foxboti sa budú podieľať na výrobe iPhonu 6! – svetapple.sk

Najprv 4,7″ neskôr 5,5″

Správy tiež hovoria o tom, že sa ako prvý bude vyrábať iPhone 6 so 4,7″ displejom. Na výrobných linkách by sa mal objaviť už budúci týždeň. Väčší 5,5″ začnú vyrábať až v druhý augustový týždeň. Dôvodom môže byť aj to, že ho Apple plánuje predstaviť až o niečo neskôr, po boku s iPadom Air 2.generácie a  iPadom Mini 3.generácie. Ako to však bude uvidíme až v septembri tohto roka, kedy má byť predstavený.

iphone-6-pro-4-concept-490x256

Výroba iPhonu 6 má začať už budúci týždeň! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk