iPhone 6 versus horúci ľad!

0

Pokiaľ by sme sa vás spýtali, čo sa stane s iPhonom, pokiaľ by ste ho hodili na ľad, odpoveď by znela pravdepodobne jednohlasne, keďže následky by boli približne rovnaké ako v prípade, že by ste ho hodili o betón či asfalt. Pokiaľ sa vás však spýtame na horúci ľad, odpoveď už pravdepodobne nebude taká jednohlasná!

iPhone 6 a horúci ľad!

V prvom rade by sme sa asi mali oboznámiť s horúcim ľadom, keďže nejde o úplne bežný ľad, ktorý sa vyskytuje na našich cestách či chodníkoch po tom, ako vonku trošku „prituhne“. Ide o octan sodný, čo je vlastne sodná soľ kyseliny octovej. Táto látka sa v pevnom skupenstve podobá na presne ten istý ľad, na ktorom ste sa ráno cestou do práce pošmykli. Zaujímavé je však na nej to, že pri svojej premene uvoĺňuje teplo a to dokonca až také, že by ste sa na ňom mohli popáliť. Čo sa teda stane s iPhonom 6, pokiaľ ho vhodíte do horúceho ľadu? Výsledok vás možno prekvapí!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk