iPhone 6 vraj ukradol dizajn z tohto!

0
tento smartfón vôbec nevyzerá, ako iPhone 6! - svetapple.sk

Johny Ive a teda šéfdizajnér Jablkovej spoločnosti patrí vďaka svojim produktom medzi veľmi uznávaných dizajnérov v oblasti priemyselného dizajnu. V podstate všetko, čo vychádza z nákresov jeho ruky stojí za to a vo finálnej podobe vyráža dych. Prečo sa teda na tom nenabaliť? 

Úniky

Za všetko v podstate môžu úniky, ktorých bolo v tomto roku naozaj veľké množstvo. Dizajn iPhonu 6 bol dokonca zverejnený ešte začiatkom roka spolu so schémami, podľa ktorých vytvorili v Čínskej spoločnosti Digione práve svoj smartfón. Na tomto prípade by nebolo nič zaujímavé a neprekvapovalo by nás nás to, keby sa neznámi výrobca len tak pokúšal nabaliť na sláve značky Apple. Veď v dnešnej dobe je to pomerne bežná vec. Prípad je však zaujímavý predovšetkým preto, lebo smartfón, z ktorého Apple údajne čerpalo inšpiráciu sa na iPhone 6 vôbec nepodobá. Uvidíme teda, ako tento súdny spor nakoniec dopadne, no máme vážne podozrenie, že v Číne prehrajú! Ale prečo to neskúsiť, že?

Čo si o tom myslíte vy?

tento smartfón vôbec nevyzerá, ako iPhone 6! - svetapple.sk

tento smartfón vôbec nevyzerá, ako iPhone 6! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk