iPhone 6/6 Plus pokračuje v lámaní rekordov!

0
iPhone 6 - svetapple.sk

Apple začalo predávať svoj nový iPhone v niektorých krajinách už od 19. septembra, pričom ho bolo možné predobjednať ešte 12.9. Druhé kolo sa konalo 26.septembra a tretie sa spustilo dnes formou predobjednácok v Číne. Podľa prvých informácií sa nové iPhone stávajú fenoménom doby!

1 minúta = 5555 kusov!

Aj napriek tomu, že nové iPhony už zažili prvé vlny predaja, po ktorých sa začali pre Apple zobrazovať naozaj vynikajúce čísla, všetci predpokladali, že zlatá baňa nastane až v dobe, kedy sa budú dať iPhony zakúpiť aj v Číne. Aj napriek tomu, že to ešte nie je možné, Apple už spustilo predobjednávky a čísla museli Tima Cooka naozaj potešiť. Za prvých 6 hodín bolo predobjednaných až 2 milióny kusov nových iPhonov!

image_1411643825_15689672

Väčšie displeje sú naozaj lepšie – svetapple.sk

Záujem je o 64 GB verzie

Jednou z veľmi dobrých správ pre Apple je to, že najlepšie sa predobjednávajú konkrétne 64 GB v oboch verziách. Navyše v Číne sú za iPhony o niečo vyššie ceny ako inde vo svete, a tak táto verzia stojí približne 1000 $. Oproti tomu, čo sa dialo na čiernom trhu ešte pred začiatkom predaja, je to naozaj príjemná čiastka. Nedočkaví používatelia boli ochotní dať 5000 € len za to, aby mali zariadenie o niekoľko dní skôr, ako ostatní!

djmxats9kr2pffgxpr6p

Krok do čierneho – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk