iPhone 6C koncept

0

Sem tam pridáme aj nejaký ten koncept od šikovných 3D dizajnérov, ktorí nám ukazujú svoje vízie produktov, ktoré by Apple mohlo predstaviť. V súčasnosti je presne takým produktom aj iPhone 6C, ktorého predošlá generácia bola pomerne neúspešná a tak je veľmi otázne, či sa Apple rozhodne predstaviť aj generáciu druhú. Zaujímavý koncept ti ukáže, ako by mohlo takéto zariadenie vyzerať!

iPhone 6C koncept

iPhone 6C je zariadenie, ktoré neustále vysí tak trochu vo vetre. Nikto o ňom prakticky nič nevie a keďže sme ho nevideli na poslednej Keynote, nevieme vôbec povedať, či ho na nejakej Keynote ešte uvidíme. Bolo by ale určite zaujímavé, keby to Apple vyskúšalo ešte raz, no tento krát s lepšou cenou a taktiež parametrami. Len tak mimochodom, tie parametre, s ktorými počíta tento koncept sú pomerne nereálne nakoľko pracujú s tým, čo v súčasnosti ponúka iPhone 6S. Pokiaľ by ho Apple ale predstavilo po boku s iPhonom 7, pravdepodobne by to mohlo byť v poriadku. Čo naň povieš?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk