iPhone 6S – OLED displej a Force Touch!

0
Force Touch - svetapple.sk

iPhone 6 už nie je takou novinkou a začínajú sa objavovať prvé informácie ohľadom jeho nástupcu, iPhonu 6S. Toto zariadenie je stále pomerne tajomné a veľa informácií o ňom nemáme. Čo však vieme, je že toto zariadenie bude predstavené niekedy v septembri tohto roka a na povrch vyplávali nové informácie ohľadom jeho displeja!

OLED displej a Force Touch

Apple je spoločnosť, ktorá musí neustále inovovať a nachádzať nové nápady vo svete, kedy už je  v našich súčasných zariadeniach prakticky všetko. Práve preto by sme mohli už od budúceho modelu, ktorý nahradí dnešné modely 6 a 6+ očakávať niekoľko noviniek, akými by boli napríklad Force Touch či OLED displej, ktorý je dnes už jednoducho potrebný. Po prvýkrát ho Apple ukázalo ešte na konferencii, kde okrem iPhonov 6 ukázalo aj hodinky Apple Watch, na ktorých displeji bude fungovať. Je teda veľmi pravdepodobné, že sa spolu s OLED displejom dostane aj na nastávajúci iPhone 6S! Táto správa by mohla súvisieť aj so staršími správami, ešte spred dvoch mesiacov, kedy sme vás informovali o tom, že Foxconn stavia novú fabriku na displeje exkluzívne pre Apple. Takáto vecička by totiž mohla prilákať množstvo nových používateľov, keďže by sa dala zaujímavo využiť medzi rôznymi aplikáciami. Čo poviete, myslíte, že by sa Force Touch mohol nachádzať v iPhone 6S, alebo sa vám zdá jeho existencia v tomto zariadení, ako príliš zbytočná?

iPhone 6 - svetapple.sk

iPhone 6 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk