iPhone 6S Plus na únikoch!

0

Spoločnosť Apple pracuje na nástupcoch súčasných iPhonov 6 naozaj tvrdo a už čoskoro by sme sa mohli dočkať úplne nových zariadení, ktoré ponúknu omnoho výkonnejší HW a ďalšie vychytávky. Dizajn by však mal ostať bez zmien (nerátajúc teoreticky predstavenú ružovú farbu). Vďaka najnovším únikom sa môžme počas dnešného dňa pozrieť na úplne nové fotografie uniknutého šasi iPhonu 6S Plus. Podľa prvých zistení bude síce bez zmien ale zato pevnejšie!

Už žiaden bendgate!

Future Supplier sa dostal k zadnému šasi tohtoročného iPhonu 6S Plus, ktorého predstavenie je podľa všetkého plánované niekedy na stred septembra. Novinka by nemala ponúknuť takmer žiadne vizuálne zmeny v dizajne, avšak všetko sa bude ukrývať pod kapotou, kde sa okrem procesora a pamäte RAM vylepší napríklad aj taká pevnosť či konštrukcia celého zariadenia. Vo vnútri síce na prvý pohľad zmeny nevidíme, avšak Future Supplier si všimlo drobné rozdiely v rozložení skrutiek. To by však nemalo byť to, čo zabráni ďalšej kauze bendgate. Zdroj totiž tvrdí, že tajomstvo tvrdosti nového iPhonu je niekde inde. Je to v hliníku použitom na šasi zariadenia, ktorý je o čosi hrubší vďaka čomu by malo byť ohýbanie minulosťou.

iPhone 6S Plus - iPhone 6 - svetapple.sk

iPhone 6S Plus – iPhone 6 Plus – svetapple.sk

iPhone 6S Plus - svetapple.sk

iPhone 6S Plus – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk