iPhone 6S Plus sa už ohýbať nebude!

0
iPhone 6 Plus - svetapple.sk

Aféra bendgate preletela celý svet a je to azda najväčší problém iPhonu 6 či iPhonu 6S Plus, ktorý kedy tieto zariadenia postihol. iPhony sa ohýbajú pri vyššom tlaku ľuďom vo vreckách a to by sa určite diať nemalo (samozrejme len pri zlom zaobchádzaní). Apple už zrejme nechce aby ho postihlo niečo podobné a preto pri výrobe iPhonu 6S Plus použije špeciálny letecký dural, ktorý ohýbanie nadobro zastaví.

Koniec Bendgate

Takáto aféra určite nie je príjemná pre žiadnu spoločnosť a predovšetkým nie pre Apple, ktoré je zrovna najhodnotnejšou spoločnosťou na svete. Avšak Bendgate sa naštastie nijako neodrazilo na predajoch iPhonu 6 či iPhonu 6 Plus, ktoré lámali predajné rekordy. Apple si však už nechce dovoliť aby sa jeho telefóny a predovšetkým väčší model 6 Plus ohýbali, a tak jeho nástupcu vybaví špeciálnym hliníkom z leteckého duralu, ktorý je vlastne zliatinou hliníka a zinku vďaka čomu by malo byť ohýbanie minulosťou.

iPhone 6 Plus - svetapple.sk

iPhone 6 Plus – svetapple.sk

Informácie

Tieto informácie navyše prichádzajú z pomerne dobre informovaných Taiwanských zdrojov ako aj nepriamo zo spoločnosti Catcher Technologies. CEO tejto spoločnosti totiž tak trochu naznačil, že hliník bude vo veľkom odoberaný práve koncom tohto roka, kedy má byť predstavený aj nový iPhone. Zatiaľ teda nie je táto informácia potvrdená na 100% a taktiež nie je ani známe či sa letecký dural dostane aj na menší iPhone 6 avšak pokiaľ sa tak stane, Apple by už nemusela sprevádzať táto nepríjemná aféra tak, ako minulý rok!

iPhone 6 -svetapple.sk

iPhone 6 -svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk