iPhone 6S Plus vs. iPhone 6 Plus rýchlostný test!

0
iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk

Pokiaľ si majiteľom iPhonu 6 Plus a chcel by si prejsť na novší model, no nie si si istý, či sa ti to napríklad z hľadiska výkonu oplatí, našli sme pre teba video, ktoré ti dokáže, že 6S Plus je skutočne značne rýchlejší než jeho predchodca. Vo všetkých aplikáciach či hrách je vidieť minimálne maličký rozdiel v rýchlosti načítania. Viac ti ukáže video.

Porovnanie

Je samozrejmé, že novší, lepší a výkonnejší iPhone 6S Plus bude v načítaní aplikácií rýchlejší, ako jeho minuloročný predchodca iPhone 6 Plus. O 70% rýchlejší procesor, o 90% výkonnejší grafický čip či 2GB RAM jednoducho urobia svoje a rýchlosť je možné pociťovať takmer stále. Väčšinou sa však prejaví iba v o čosi rýchlejšom načítaní, čo zas nie je až tak drastický rozdiel. Určite je ale príjemnejšie, keď aplikácia naskočí hneď, ako na ňu ešte niekoľko stotín sekundy čakať. Celý video test si môžeš pozrieť tu:

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk