iPhone 6S ponúka skutočne 2GB RAM, môžeme oslavovať!

0

Spoločnosť Apple jednoducho musí robiť veci, ktoré sú nevyhnutné a presne toto sme si hovorili napríklad pri operačnej pamäti RAM, ktorú na iPhone nie a nie navýšiť. Prišla však posledná konferencia a s ňou aj iPhone 6S, ktorý ponúka až 2GB RAM. Táto informácia už je viacmenej oficiálna. Potvrdil ju známy vývojár Hamza Sood na svojom Twitter účte, kde svoje informácie podložil dôkazom!

iPhone 6S 2GB RAM

Síce sa vo veľkom hovorilo ako iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus bohate stačí 1GB operačnej pamäte RAM, ale žiaľ to boli len plané reči a na posledných modeloch sme už mali možnosť poznať, že iPhony sú v tomto smere na limite. Či už sa to prejavovalo na náročnejších aplikáciach, hrách alebo sem tam na uzamknutej ploche, jednoducho sa to ukazovalo a nastal čas na upgrade. Ten prišiel spolu s novým iPhonom 6S a iPhonom 6S Plus, ktoré oficiálne ponúkajú 2GB RAM. Aj keď to Apple nikde neuvádza, informoval o tom pomerne známy leaker Hamza Sood, ktorý našiel súbory v novom Xcode.

Práve vďaka tejto informácií vieme, že počas najbližšieho roka nebudeme mať s našim iPhonom absolútne žiadne problémy po stránke stability. 2GB RAM sú jednoducho jedna z najdôležitejších častí (minimálne podľa nás), ktoré nový iPhone prináša. A, aby sme nezabudli, Hamza odhalil alebo lepšie povedané, už len potvrdil to, že iPad Pro ponúkne až 4GB RAM. Túto informáciu pred pár dňami omylom zverejnilo Adobe.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk