iPhone 6S predsa len príde s animovanými pozadiami!

0

Spoločnosť Apple už dnes predstaví úplne nový iPhone 6S a my sa v týchto dňoch dozvedáme jedno exkluzívnejšie info za druhým. Spoločnosti sa totiž akosi nedarí utajiť produkt a na internete sa objavilo ďalšie balenie zariadenia, ktoré oficiálne uvidíme až o niekoľko hodín. Aby toho nebolo málo, táto krabička prezrádza aj niečo, nad čím sme už dávnejšie uvažovali. Hovorí o tom, že pohyblivé pozadia budú predsa len realitou!

Vízia Jonyho Iva

Aj keď už Steve Jobs nie je medzi nami, v spoločnosti Apple stále zostal jeden muž, ktorý sa podstatne pričinil o to, aby spoločnosť pred takmer 20 rokmi úplne nezbankrotovala a nepotopila sa na samé dno. Práve táto osoba je v súčasnosti šéfom dizajnu celého Applu a práve táto osoba rozhoduje o tom, ako čo bude vyzerať. Už dávnejšie v istom rozhovore Johny spomenul, že na iPhone mu niečo chýba. Jednoducho mu nepríde taký živý ako menšie hodinky Apple Watch, ktoré ponúkajú pohyblivé pozadia pozostávajúce z niekoľkých tisícov vysokokvalitných snímok.

Tým vlastne tak trochu naznačil to, čo by chcel od nového iPhonu. Nové balenia spoločnosti Apple, ktoré unikli na internet však hovoria za všetko. Na nich je totiž vyobrazená rybička, ktorá by mala byť jedným z pohyblivých pozadí. Druhou verziou bude potom „rozptyľujúci“ sa dym tak, ako na oficiálnych wallpaperoch iOS 9. Túto novinku bude ponúkať exkluzívne iba nový iPhone a to predovšetkým preto, lebo jeho procesor Apple A9 bude dostatočne výkonný na to, aby dokázal zobrazovať tisíce fotiek a zároveň šetril baterku!

iPhone 6s box

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk