iPhone 6S vs. hnacia reťaz v motorke!

0
iPhone-vs-hnacia-reťaz---titulná-fotografia---SvetApple

iPhone 6S je jednoznačne jeden z najdrahších, ak nie vôbec najdrahší smartfón na našom trhu. Jeho vlastnenie si môžu dovoliť len tí, ktorí jednoducho zarábajú viac. Ak si ho aj kúpi niekto, kto má menej peňazí, telefón si stráži a dáva naň pozor ako na vlastné dieťa, veď stojí v najvyššej konfigurácií až 1000€. Niekto má ale očividne peňazí na rozhadzovanie. Vola sa TechRax a na YouTube dáva najšialenejšie spôsoby, ako rozbiť iPhone!

iPhone 6S vs. hnacia reťaz v motorke!

Popravde som TechRaxa príliš rád nemal a to najmä kvôli tomu, čo robil. Keď som sníval o novom iPhone, na jeho kanáli som zrazu videl nejaké kreatívne video, ako ho zničiť. Dnes som si ale demolátora, ktorý neničí len iPhony ale aj iné produkty trošku obľúbil, hoci to asi vyznie kvôli predošlej vete trošku čudne. Prečo?

TechRax, hoci ničí jeden iPhone za druhým a akoby vyhadzuje tisíce dolárov do koša (aj keď z reklamy zarobí nepochybne viac, ako hodnota škody, ktorú kvôli videu napácha) je jednoducho kreatívny človek. Hodiť iPhone o zem, ohnúť ho či prejsť autom vie urobiť každý a každého to napadne.

Tento človek má ale v hlave nápady, ktoré by nás asi nikdy nenapadli a to je vec, ktorú si na ňom možno aj trošku cením. Najnovšie rozbil vlajkovú loď spoločnosti Apple takým spôsobom, že ju dal medzi hnacie koleso a reťaz na crossovej motorke. Ako to dopadlo si asi vieš predstaviť aj bez videa, no keby ho tu nepridáme, asi by to bol dosť od veci článok.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk