iPhone 6S vs. iPhone 6 fototest

0

Pokiaľ ťa zaujíma aký je rozdiel medzi fotoaparátom iPhonu 6 a iPhonu 6S tak si na správnej adrese. Následujúce video ti presne ukáže, ktoré z dvojice zariadení fotí lepšie. Teda, to už asi vieš. Skôr by ťa mohlo zaujať, aký je skutočný rozdiel medzi fotoaparátmi a či sa oplatí vymeniť staršie zariadenie za novšie len kvôli lepšej šošovke s väčším počtom megapixelov!

iPhone 6S vs. iPhone 6 fototest

Asi by bolo zbytočné to tu rozmazávať. Dodáme len, že iPhone 6S ponúka 12Mpx snímací čip, ktorý je v mnohých aspektoch, ako napríklad vo farbách, lepší ako jeho minuloročný braček. Ten sa však nemusí hanbiť, pretože ponúka o tretinu menší, 8Mpx, ktorý dokáže urobiť viac ako slušné fotografie a bez problémov konkurovať najnovším a najlepším smartfónom súčasnosti. Pozri si video, koré ti to jasne dokáže!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk