iPhone 6S vs. profesionálna zrkadlovka.

0

To, že iPhone 6S ponúka pravdepodobne ten najvydarenejší fotoaparát súčasnosti v mobilných zariadeniach, už vieme. Taktiež vieme, že video, ktoré je schopné toto zariadenie natočiť sa pohybuje na veľmi profesionálnej úrovni a vďaka rozlíšeniu 4K a optickej stabilizácii obrazu je možné natočiť aj profesionálny dokument. Čo sa ale stane, keď urobíme test iPhone 6S. vs profesionálna zrkadlovka od Sony?

Test

Najnovší test ti ukáže, aký je rozdiel medzi high-end smartfónom súčasnosti a zrkadlovkou Sony a7R II. Kým iPhone vyrobili primárne na telefonovanie, surfovanie po internete či používanie aplikácií, zrkadlovka vznikla na to, aby mohla zachytávať momenty. Keďže však v Apple mysleli aj na fotoaparát, ktorý by bol navyše veľmi profesionálny (a pravdepodobne ide zhodou náhod o čip od Sony), môžeme urobiť podobný test, ktorý nám prezradí, či sa video z iPhonu 6S môže aspoň trošíčku priblížiť videu z profesionálnej zrkadlovky!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk