iPhone 6S vs. Samsung Galaxy S6 fototest!

0

Predošlý fototest nám ukázal, aký je rozdiel medzi fotoaparátom v iPhone 6S a v iPhone 6. Je to zaujímavý test, ale maximálne pre nadšenca Apple. Pokiaľ by si chcel majiteľ Samusngu alebo osoba, ktorá sa nevie rozhodnúť či 6S alebo S6 (V Samsungu si „S“- kovú radu veľmi šikovne pomenovali), následujúce video jej ukáže, ktorý smartfón fotí lepšie.

6S vs. S6

Pomerne vyhľadávaný súboj fotoaparátov iPhonu 6S a Samsunugu Galaxy S6 je konečne tu a my sme radi, že vám môžeme ukázať, ktorý z dvojice veľmi silných konkurentov dokáže vytvoriť krajšie a hlavne kvalitnejšie snímky. Je nutné dodať, že Samsung má vyššie rozlíšenie čipu fotoaparátu a to 16Mpx, s ktorými bude bojovať proti Appláckym 12Mpx.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk