iPhone 6S vs. Sony Xperia Z5 fototest!

0

Dnešný „foto-deň“ zakončujeme úplne posledným testom, v ktorom si myslíme, že je hlavný favorit úplne jasný už na prvý pohľad a žiaľ konštatujeme, nie je to iPhone, ale práve jeho obrovský konkurent Sony, ktorý je v oblasti fotoaparátov v mobilných zaraideniach absolútna špička. Veď nie je náhoda, že šošovka v iPhone 6S pochádza práve od tohto výrobcu. Ako dopadne test, v ktorom má Sony Xperia Z5 takmer dvojnásobný počet megapixelov ako iPhone 6S Plus?

Apple vs. Sony

Neznalý sledovateľ by mohol povedať, že na zákalde faktov, ktoré máme k dispozícii, napríklad to, že Sony má 23Mpx a iPhone len 12Mpx bude fotiť Sony podstatne lepšie. Je ale nutné dodať, že megapixely niesú všetko a ako môžme vidieť na videu, iPhone sa jednoznačne nenechá zahanbiť a prináša takmer neuveriteľné výkony, veď posúď sám!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk