iPhone 7 Plus zničil Samsung Galaxy S7 Edge!

0

Súčasné boje na poli smartfónov sú ozaj silné. Jedna firma sa snaží zničiť svojimi technológiami tú druhú a boj o najrýchlejší smartfón na svete je čoraz väčší. Android má ale jednu výraznú nevýhodu. Systém je proste pomalší ako iOS. Výrobcovia Androidov sa snažia do svojich produktov napchať čo najvýkonnejšie komponenty. Apple zase ide po dokonalej kompatibilite a očividne sa mu to vyplatí. Komponenty sú slabšie, takže lacnejšie, no smartfón rýchlejší, takže spoločnosť viac zarobí!

iPhone 7 Plus zničil Samsung Galaxy S7!

Do tohto podnadpisu sme pokojne mohli zakomponovať na miesto „zničil“ aj slovíčko „porazil“. Možno by to nebolo tak „bulvárne“, avšak ináč sa to ani opísať nedá, nakoľko Samsung zažil naozaj silnú porážku. V Apple zjavne vedia zapôsobiť rýchlosťou a tu sa to ukázalo na plnej čiare. To je presne ten dôvod, prečo kupujeme iPhony a nie Samsungy. Množstvo zástancov tej druhej strany môže namietať tým, že iPhony sú uzavreté a Apple sa ženie iba po zisku a snaží sa nám predať čo najviac, a rovnako tak čo najviac aj vytiahnuť z peňaženky. To je síce pravda, no my vieme, za čo si platíme. My proste potrebujeme spoľahlivý a rýchly smartfón v každej situácií.

Ten, kto potrebuje otvorenosť systému a väčšiu možnosť prispôsobenia si kúpi Samusng. Ten kto chce spoľahlivé zariadenie ide do iPhonu. Ja sám ho mám už 7 rokov a nikdy som nepociťoval, že by som bol obmedzovaný. Ale to človek musí zistiť až praxou však? Ak ti aj niekto povie, že tých pár sekúnd, o ktoré je Galaxy pomalšie oželie za nižšiu cenu a zaujímavejšie technológie, nezabúdaj, že rozdiel nie je v sekundách, ale v minútach, a to je dosť zásadné.

Ja osobne si ani neviem predstaviť používať niečo pomalšie ako iPhone, niekto sa s tým ale očividne stretáva každý jeden deň a zastáva si to. Netvrdíme, že Galaxy sa nedá používať, isto má svoju používateľskú základňu, ktorá si ho obľubuje a my to rešpektujeme. Nechceme útočiť, to nemá zmysel.

Chceme len upozorniť, že nevedomosť niektorých ľudí nemá hraníc a nevedia pochopiť, že ten iPhone je rýchlejší. To je holý fakt a väčšia pamäť RAM či výkonnejší a viac-jadrový procesor nie je argument, ktorý by nás presvedčil, že je lepší. Pozri si samotné video a pochopíš o čom tu rozprávam. Peace! 🙂

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk