iPhone 7 vraj len s drobnými dizajnovými zmenami!

0
iphone7---titulná-fotografia---SvetApple

Spoločnosť Apple každým rokom predstaví nový iPhone, ktorý prináša nejaké tie vylepšenia oproti predchodcom. Pokiaľ ide o „S“-kový model, prídu vylepšenia poväčšine zvnútra, možno drobné dizajnové zmeny. Pokiaľ ale príde úplne nová generácia, dizajn býva výrazne iný. iPhone 7 ale možno sklame, hoci sme mali veľké očakávania. Dizajn má byť vraj veľmi podobný tomu z iPhonu 6S!

iPhone 7 ako dizajnové sklamanie

Apple je presne tou spoločnosťou, ktorá prináša produkty, z ktorých sa ostatné spoločnosti učia. Udáva trend a to nie len po stránke technológií ale aj po stránke dizajnu. Aj to je dôvod, prečo Apple všetci tak milujeme. Tieto produkty sú skrátka nádherné a azda každý jeden z nás túži jeden vlastniť a nosiť vo svojom vrecku. To platí aj pre iPhone, ktorý je viacmenej najpredávanejším a zároveň aj najpopulárnejším produktom Apple. Každé dva roky dostávame aj výraznejšie dizajnové zmeny, no tento rok to možno bude jedno veľké sklamanie!

Celý svet je totiž poslednými mesiacmi v očakávaniach a v kuloároch sa šepká, že iPhone 7 príde s úplne novým dizajnom, ktorý bude kombináciou kovu, hliníka a skla. Ako to ale podľa dnešných správ z portálu Macrumors.com vyzerá, nič takéto by sme nemali očakávať. iPhone 7 bude možno po stránke dizajnu jedno veľké sklamanie a prešľap.

Prečo? Podľa redakcie, ktorá sa riadi uniknutými informáciami sa nemáme ani zďaleka tešiť na výrazne odlišný dizajn ale skôr na jeho evolúciu. To znamená, že na zdanej strane opäť uvidíme hliník a hoci sa časti plastových pásikov máme zbaviť, nejaké tu stále ostanú.

Fotoaparát, alebo možno aj dva, v prípade, že Apple použije novú technológiu dvoch fotoaparátov, potom nájdeme zasunutý vo vnútri tela, nebude teda vytŕčať tak ako na 6-tke a 6S-ku. Výrazné dizajnové zmeny teda prísť nemajú, minimálne nie podľa posledných informácií. To môže ale byť pre Apple veľmi veľká chyba, ktorej by s podľa nášho názoru určite nemala spoločnosť dopustiť. Nový dizajn je ako nový štandard. Ak si má niekto kúpiť opäť telefón za 700-1000€, určite chce aby vyzeral ináč. Uvidíme teda, ako nakoniec Apple uzná za vhodné ale dizajn iPhonu 6 s vylepšeniami určite opäť nechceme. Mnohým sa nepáči a hoci nepatríme k tejto skupine ľudí, jednoducho chceme niečo nové, niečo čo sa nám bude ešte viac páčiť a niečo, čo budeme chcieť okamžite chytiť do ruky 🙂

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk