iPhone 8 a nová farba s názvom Blush Gold?

0

Tak ako sa hovorilo už dávnejšie, iPhone 8 by mal byť predstavený v troch či troch farebných prevedeniach. Tie dve sú asi úplne jasné. Pôjde o klasickú čiernu variantu, no a potom striebornú alebo pre niekoho možno bielu. Tretia verzia ale bola mierne neznáma. Bude to verzia Gold? Nie! Bude to Blush Gold!

Blush Gold

Najnovšie video s maketami iPhonu 8 ukazuje 3 verzie zariadenia pričom posledná by mala ukazovať zatiaľ tajomnú farbu, ktorú by Apple malo nazvať ako Blush Gold. Tento variant by mal z ponuky vyradiť súčasnú verziu Gold a Rose Gold a ponúknuť orzumný „kompromis“ medzi nimi. V preklade by sme ju mohli označiť ako červenkasto zlatú, no realita je taká, že je farba skôr medená. Tak či onak vyzerá veľmi zaujímavo a zapáčiť by sa mala najmä nežnejšiemu publiku.

Podľa Čísnkej sociálnej siete Weibo, ktorá je preslávená únikmi ohľadom Apple produktov by mala byť ale táto verzia dostupná len ako 64GB a 128GB. Verzia 256GB by mala byť dostupná len pre čierny a strieborný iPhone, ktoré samozrejme ponúknu aj zvyšné dve pamäťové varianty. Apple minulý rok urobilo prakticky niečo veľmi podobné, iba že naopak. Farba Jet Black bola dostupná len ako 128GB a 256GB pričo vynechala základ 32GB. Uvidíme, aká bude realita!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk