iPhone 8 ukázal, že konkurencia nemá na jeho výkon absolútne žiadnu šancu!

0

iPhone je v súčasnosti najpopulárnejší smartfón na celej zemeguli vzhľadom na to, že bola predstavená jeho nová generácia a pred pár dňami začal oficiálny predaj po celom svete. Za túto pomerne krátku chvíľu si novinku mohlo užiť množstvo používateľov, ktorí ju aj riadne otestovali. Výsledky ukazujú, že na výkon tohto zariadenia sa len tak hocičo nechytá, je ďaleko popredu!

Výkon

Papierový výkon možno nie je najsilnejšia stránka iPhonu 8 ale to absolútne nevadí, dôležitejší je totižto ten výkon, ktorí je aj reálny. Hovoríme o výkone, ktorý môžete reálne používať a na ktorý sa môžete reálne spoliehať. Nechceme tu teraz rozbúriť tú klasickú vojnu iOS vs. Android ale v tomto smere sa jednoducho žiadna konkurencia nechytá a iPhone porazí dokonca aj produkt z vlastných radov. Konkrétne počítač MacBook Pro 13 s procesorom Intel Core i5, ktorý je podľa testov o čosi slabší ako procesor Apple A11 použitý v novinke.

Tento test ale samozrejme treba brať trošíčku s nadhľadom, pretože porovnávať počítač a smartfón je veľmi neobjektívne. Na druhú stranu ale môžeme vidieť, že vrcholný model od Samsungu, Galaxy Note 8 má výkon skoro o polovicu menší aj keď na papieri to vyzerá úplne ináč. Ak chceš najrýchlejší smartfón na svete, mal by si navštíviť Apple Store prípadne iné obchody, kde bude čoskoro na sklade!

Ve zpracování videa nemá iPhone 8 konkurenci

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk