iPhone 8 je vraj predajný prepadák!

0

iPhone 8 a iPhone 8 Plus prišli ako celkom nová generácia iPhonu, ktorá má však nad sebou ešte revolučnú novinku iPhone X. Behom prvých dní predaja nedosiahli ani také predaje ako iPhone 5 uvedený do predaja ešte v roku 2012. Počas prvého víkendu predaja klesol odhadovaný podiel na trhu so všetkými iPhonmi až o 0,7%!

Neúspešné predaje iPhonu 8 a iPhonu 8 Plus

iPhone 8 a iPhone 8 Plus prinášajú pomerne veľké predajné trapasy, ktoré sa ale žiaľ dali dopredu očakávať a ešte teraz vieme povedať, že nič nie je stratené. Asi ti je jasné, prečo je to všetko tak. Hoci sú novinky s označením 8 plnohodnotnou novou generáciou, stále tu na svoje začiatky predaja čaká iPhone X a presne na tento model čaká evidentne aj väčšina používateľov, ktorí chcú tento rok upgradovať. Nové 8-mičky sú síce dobré ale model X je ešte omnoho lepším a tak je aj väčším lákadlom, aj keď za omnoho väčšiu cenovku.

Ten sa začne predávať 3.novembra a už teraz vieme, že pôjde o extrémne nedostatkový tovar. Podľa odhadov sa v období počas Keynote podarilo vyrábať len zhruba 10 000 kusov zariadení denne aj keď nevedno ako dlho je už táto novinka vo výrobe. Tak či onak, dnes už by mala byť výroba rýchlejšia. Ani to však nezastaví fakt, že pôjde o extrémne nedostupný tovar, ku ktorému sa dostanú začiatkom predaja len tí šťastnejší. Pokojne sa totižto môže stať, že iPhone X zamieri k tebe až niekedy začiatkom budúceho roka. Až potom uvidíme, ako sa Applu s iPhonom skutočne tento rok darilo!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone 8

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk