iPhone je najpopulárnejší už asi úplne všade!

0
iPhone 2G vs. iPhone 6 Plus - svetapple.sk

iPhone je fenomén tejto doby, je to telefón, ktorého sa denne predajú státisíce kusov a Apple je naň aj patrične hrdé. Okrem toho, že si už získal popularitu medzi smartfónmi na celej zemeguli, dokázal ďalšiu zaujímavú vec. Študenti ho podľa prieskumov označujú ako najdôležitejšiu vec a tak predbehol kávu, pivo či dokonca futbal!

Prieskum

V poslednom vydaní The New York Times sa objavili výsledky prieskumu medzi študentami, ktorý spravila spoločnosť Student Monitor. Tento prieskum sa zaujímal predovšetkým o to, čo momentálne medzi študentmi letí a o čo majú záujem. Oslovených bolo 1200 študentov, pred ktorých bolo položených presne 77 položiek. Úloha bola samozrejme jednoduchá a študenti museli označiť to, čo má pre nich najväčšiu váhu a čo je v ich živote najdôležitejšie.

Výsledky boli pomerne zaujímavé, keďže víťazom celej ankety alebo prieskumu sa stal na plnej čiare iPhone. Zaujímavé je, že predbehol pre študentov veľmi obľúbené pivo, futbal či dokonca kávu. Všetko je však úplne logické. iPhone sa stal za tie roky našim každodenným spoločníkom a pokiaľ ho nemáme pri sebe (aj keď je vypnutý) tak vraj dokonca prepadáme panike, či vyššej nervozite.

Smartfóny sa teda stali fenoménom 21. storočia a za všetko môžu vďačiť spoločnosti Apple, ktorá v roku 2007 zaviedla trend, ktorý stále pokračuje a vyvíja sa.

iPhone - svetapple.sk

iPhone – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk