iPhone X vs. Samsung Galaxy S8 – skúška ohňom

0

Na YouTube sa dá nájsť naozaj kadečo a dnes tu máme opäť starého dobrého používateľa menom TechRax, ktorý robí asi tie najväčšie šialenosti a najabsurdnejšie testy čo sa odolnosti smartfónov týka. Na videu nižšie uvidíš napríklad iPhone X a Galaxy S8 s otázku čo sa stane. Výsledok testu je ale prekvapivý!

Horeli dobre

Hoci v praxi nikto takýto test nevyužije (aspoň dúfam) dá sa z neho vyčítať napríklad to, čo je iPhone schopný prežiť nejakú nehodu s ohňom. Samozrejme dopredu uvádzame, je to trošku o šťastí a trošku o podmienkach, ako sa to vlastne stalo. Pokiaľ ide ale o tento konkrétny test, urščite odolá o čosi lepšie ako konkurent z Južnej Kórei. Na jeho displeji bolo totižto po teste vidieť značné poškodenia, zatiaľ čo model X funoval prvotriedne.

Iste, keby sme sa posnažili určite aj na iPhone nájdeme nejaké tie chybičky krášy spôsobené ohňom ale to by malo byť v norme. Predsa len ide o produkt, ktorý nebol vyvíjaný na to aby odolával takýmto extrémom a už len fakt, že niečo podobné dokáže prežiť bez väčšej ujmy je viacmenej uspokojiví.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk