Pozrite si pád iPhonu 6 Plus do vody pri 35 000 fps!

0

V dnešnej dobe začínajú byť čoraz obľúbenejšie Slow-Motion videá, ktoré nám ponúkajú pohľad na spomalený svet, ktorý sa každý deň odohráva okolo nás! Veď aj samotný iPhone 6 dokáže video spomaliť až na 240 fps. Dnes sa však nebudeme pozerať na video nahraté pomocou iPhonu ale na video, kde bude iPhone hlavným účinkujúcim!

Pád do vody pri 35 000 fps

Aj napriek tomu, že ide o relatívne absurdnú vec a nikoho nemusí zaujímať to, ako asi vyzerá pád iPhonu do vody, pri spomalenom zábere, je to naozaj zábava! Najmä pri frekvencií 35 000 fps, ktorou disponujú naozaj len tie najprofesionálnejšie kamery. Ak sa na video pozrieme pozorne, pád iPhonu do vody môže byť naozaj fascinujúci pokiaľ si všimnete niektoré detaily!

Crash-test

Autori videa z kanálu Ratedrr sa rozhodli, že aby nebolo také „suché“, trošku ho osviežia o niečo, na čo sa ľudia veľmi radi zvyknú pozerať. V druhej časti videa nájdeme totiž Crash-Test nového iPhonu 6 Plus, pri ktorom sa zariadenie rozbije. Samozrejme aj ten je natočený pri 35 000 fps, čo znamená, že môžte sledovať fyziku toho, ako sa telo zariadenia po dopade na zem či betónovú podlahu správa!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk