iPhone mu začal horieť priamo vo vrecku!

0
iPhone-začal-horieť---titulná-fotografia---SvetApple

Už sme niekoľkokrát písali o tom, ako sa niekde vo svete stalo, že niekto ostal s popáleninami 2. stupňa po tom, ako chytil do ruky svoj žeravý iPhone, ktorý odrazu začal horieť, poprípade ako niekto spadol na iPhone, ktorý tiež začal horieť priamo vo vrecku. Dnes ti prinášame prakticky rovnaký príbeh, ktorému však nepredchádzalo absolútne nič, nemožno teda horenie pripísať napríklad pádu a jediný dôvod je zrejme ten, že Apple jednoducho niekde urobilo chybu. iPhone mu začal horieť priamo vo vrecku!

iPhone mu začal horieť priamo vo vrecku!

Muž, ktorý nechce odhaliť svoju identitu a skrýva sa pod svojou prezývkou Rocky mal so spoločnosťou Apple pomerne nepríjemnú skúsenosť. Z druhej ruky si zakúpil iPhone v dobrom stave, ktorý mu však po pár mesiacoch doslova zhorel v nohaviciach.

Celé sa to odohralo na verejnom parkovisku istého nákupného centra, kde „Rocky“, ako sa sám prezýva, nasadal do svojho auta. Vtom ale zacítil dym a pálenie v oblasti svojej nohy, okamžite si uvedomil, že niečo nie je v poriadku a na parkovisku plnom ľudí musel rozopnúť opasok a dať dole nohavice, čo uznajme, nie je dvakrát príjemné. Rockymu dokonca začali horieť aj boxerky a zčasti aj noha, ale keďže bol tento chlapík skutočne pohotový, zaobišlo sa to bez vážnejších zranení.

iPhone bol z druhej ruky kúpený od spoločnosti, ktorá sa takýmto predajom špeciálne zaoberá. Rocky firmu hneď kontaktoval a tá mu neváhala poslať nový kus. Rockymu to ale nestačí a chce skôr ospravedlnenie za to čo sa stalo. Celý tento pomerne dosť kuriózny prípad už sleduje aj samotné Apple a vyšetruje čo sa vlastne s iPonom stalo.

Takto vyzeral iPhone po incidente - svetapple.sk

Takto vyzeral iPhone po incidente – svetapple.sk

Takto dopadli spomínané nohavice - svetapple.sk

Takto dopadli spomínané nohavice – svetapple.sk

zdroj: cultofmac

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk