Jeden z prvých unboxing videí iPadu mini 3!

0

Apple presne pre týždňom predstavilo nové generácie svojich iPadov. Hlavnú pozornosť zožal najmä výrazne inovovaný iPad Air 2, ktorý sa stal najtenším tabletom sveta, no zároveň poskytuje neuveriteľný výkon a nový fotoaparát! Unboxing tohto zariadenia sme tu už videli, poďme teda na menšieho brata, iPad mini 3, ktorý bol inovovaný výrazne menej!

Unboxing

Nový iPad mini neponúkol ani zďaleka toľko noviniek, ako by sa bolo od neho očakávalo. V podste priniesol len dve zmeny oproti svojej predošlej generácií. Nový iPad môžme dostať v zlatej farebnej variante a taktiež obsahuje aj senzor odtlačkov prstov Touch-ID, ktorý sme mohli po prvý krát vidieť ešte minulí rok pri iPhone 5S. Nič viac od zariadenia nečakajte. Pri nákupe si teda dobre rozmyslite, či chcete priplatiť 100€za Touch-ID a zlatú variantu, alebo tieto peniaze ušetríte a kúpite si iPad mini 2. V podstate ide o úplne rovnaké zariadenia, len „trojka“ má spomínaný Touch-ID! Pokiaľ teda do toho predsa len idete, pozrite si jeho unboxing.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk