Jednotlivé komponenty iPhonu 6 do seba pasujú!

0

S blížiacim sa predstavením nového iPhonu sa na internete začali objavovať jednotlivé uniknuté komponenty. Väčšinou sú na fotkách samostatne, no tentoraz sa podarilo poskladať až štyri komponenty dokopy!

iPhone bude väčší

Aj napriek tomu, že túto správu vnímame už ako samozrejmosť posledné fotografie tento fakt len potvrdzujú. Po pospájaní jednotlivých komponentov dokopy a ich následnom porovnaní oproti súčasnému „low-cost“-ovému iPhonu bolo vidno, že sú značne väčšie ako on.

iPhone-6-PCB-Flex-02

V strede základná doska – svetapple.sk

O aké komponenty sa jedná

Išlo presne o štyri nevyhnutné komponenty, bez ktorých by nebolo možne, aby telefón vôbec fungoval. Tým najdôležitejším by mala byť základná doska, na ktorú sa z oboch strán napájajú jednotlivé flex káble. Posledným komponentom je doska, spájajúca Lightning konektor Jack pre slúchadlá. Tieto komponenty do seba dokonale zapadajú a tým aj potvrdzujú fakt, že sú pravé.

iPhone-6-PCB-Flex-03

Doska spájajúca lightning konektor a jack pre slúchadlá – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk